Targi Różności

Targi Różności to wydarzenie podczas którego wymieniamy się różnymi przedmiotami. Ideą wydarzenia jest wymiana, dlatego ważne, by przyniesione rzeczy były niezniszczone i zdatne do użytku, czyli takie jakie sami chcielibyśmy otrzymać. Od 2012 roku zorganizowaliśmy kilkadziesiąt akcji w różnych miejscach Poznania (m.in. Centrum Amarant, Ogród Jordanowski nr 1, Dom Kolejarza).

Uwaga! W 2019 roku ze względu na brak stałej siedziby, organizacja akcji jest zawieszona.

Czym możesz się wymienić?
Podczas Targów możesz wymienić się rzeczami w pięciu kategoriach: ubrania i dodatki, książki, płyty CD/DVD z muzyką i filmami, biżuteria i drobne bibeloty, a także jedzenie „domowej roboty”.

Jak się wymieniamy?
Przynosimy przedmioty z powyższych kategorii i za każdy z nich otrzymujemy kupon. Ważne, by przyniesione rzeczy były zdatne do użytku i niezniszczone. Następnie kupony wymieniamy  na rzeczy, które nam się spodobają. Niewykorzystane w trakcie targów kupony możemy zachować do kolejnej edycji .

Więcej informacji:
Anna Wawrzyniak e-mail: targiroznosci@lepszyswiat.org.pl, tel. 514 389 987

Działania finansowane z darowizn, akcyjnie z mikrodotacji (2018 – Urząd Miasta Poznania w ramach Mikrodotacji Centrum Inicjatyw Lokalnych, 2017 – Rada Osiedla Stare Miasto w ramach Grantów Staromiejskich).