Młodzież na fali

Działania realizowane w 2016 roku

Młodzież na Fali, to projekt Inicjatywy, która powstała pod patronatem Stowarzyszenia Lepszy Świat. Celem grupy jest wyrażanie sprzeciwu wobec zjawiska bullyingu, czyli powtarzalnych, agresywnych zachowań prowadzących do wykluczenia z grupy rówieśniczej, do których najczęściej dochodzi w środowisku szkolnym.

W ramach projektu zostaną zorganizowane wakacyjne warsztaty dla dziewczyn z liceów oraz kampania antybullyingowa przygotowana przez wolontariuszy! Uczestniczki wezmą udział w spotkaniach, które mają na celu rozwinięcie ich indywidualnych zdolności, a także stworzenie warunków do integracji rówieśniczej.

MĹ‚odzieĹĽ na fali info warsztaty

W programie przewidziano warsztaty takie jak: WenDo (samoobrona i asertywność dla kobiet), prawa dziewczyn, podstawy języka migowego, zajęcia sportowe, nauka makijażu, upcycling oraz tworzenie szablonów na ekotorbach.

Wszystkich zainteresowanych projektem oraz udziałem w wolontariacie zapraszamy do zapoznania się z informacjami zawartymi na stronie, a także do kontaktu poprzez adres mailowy: inicjatywanafali@gmail.com.

Basia i Kasia

Projekt dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich w ramach Konkursu Mikrodotacji Wielkopolska Wiara 2016.