WenDo dla seniorek

Warsztat WenDo to budowanie pewności siebie, asertywność i samoobrona dla kobiet w każdym wieku. Aby wziąć udział w WenDo nie potrzeba siły, ani nadzwyczajnej sprawności. Każda kobieta może nauczyć się skutecznie bronić. 

Weź udział w warsztacie WenDo jeśli chcesz podnieść swoje umiejętności w zakresie:

  • skutecznej, spójnej, asertywnej komunikacji
  • rozpoznawania i diagnozowania sytuacji przekraczania granic
  • podejmowania decyzji
  • reagowania na sytuacje przekraczania granic, dyskryminację i przemoc ze względu na płeć i inne
  • samoobrony fizycznej w sytuacjach ataku/napaści

Jeśli chcesz doświadczyć własnej siły fizycznej, uwolnić swój oddech i głos, wyraźniej dostrzec swoje możliwości i zasoby, odzyskać poczucie wpływu – koniecznie weź udział w WenDo.

 Jeśli chcesz przestać czuć się bezradną i bezbronną wobec ataków słownych i fizycznych w miejscach publicznych, na ulicy, w pracy, w domu – weź udział w WenDo.

Na WenDo kobiety uczą się jak reagować na przemoc i inne formy przekraczania granic. Wzmacniają poczucie pewności siebie, poczucie własnej wartości i sprawczości. WenDo jako głównie metoda samoobrony psychicznej przekazuje wiedzę na temat skutecznych metod komunikowania się i wyrażania własnych potrzeb, emocji, zdania. Pomaga to rozwiązywać konflikty, przełamywać stereotypy i obawy, poczucie winy i wstyd.

Więcej o WenDo na: www.wendo.org.pl

 

Stowarzyszenie Lepszy Świat planuje zorganizować w czerwcu 2016 r. warsztaty WenDo dla kobiet po 60 roku życia.

Chętne prosimy o zgłoszenia do 26 maja, mailowo: stowarzyszenie@lepszyswiat.org.pl lub telefonicznie: 508 195 206. Będziemy mieć tylko 12 miejsc. Pierwszeństwo będą miały seniorki, które jeszcze nie uczestniczyły w warsztatach WenDo i mieszkają na terenie Jeżyc. Decyduje kolejność zgłoszeń. Chętne mogą zostać wpisane na listę rezerwową. Udział BEZPŁATNY!

Termin planowanego warsztatu: 4-5 czerwca, (sobota godz. 10-16, niedziela godz. 9-15). Warsztaty WenDo są planowane jako całość, dlatego nie będzie możliwe dołączenie do grupy drugiego dnia lub tylko na kilka godzin pierwszego lub drugiego dnia.

Miejsce: Centrum Amarant (ul. Słowackiego 19/21).

 

Zapraszamy!