Pilna zbiórka na utrzymanie Centrum w Antakii

  • 30 August 2019

Organizujemy pilną zrzutkę pieniędzy na utrzymanie Centrum dla dzieci i wdów w Antakii prowadzonego przez syryjską organizację Kids Paradise!

Obecnie w miejscu tym przebywa 68 dzieci i 23 wdowy (ze względu na ciągle krytyczną sytuację w Syrii, ta liczba się zmienia). W bezpiecznej przestrzeni Centrum prowadzone są przede wszystkim zajęcia edukacyjne, nauka języka a jego mieszkańcy otrzymują niezbędne wsparcie psychologiczne.
7 tysiecy euro to miesięczny koszt utrzymania budynku czyli opłata za wynajem mieszkań i przestrzeni zajęciowych dla dzieci, a także opłaty eksploatacyjne min. prąd i woda.
Organizacja wynajmuje budynek z mieszkaniami dla wszystkich osób plus przestrzenie w których prowadzone są wspomniane już zajecia edukacyjne, nauka języka, wsparcie psychologiczne, również aktywności dla kobiet.
Dzięki czerwcowej akcji Poznańskiej Garażówki Centrum funkcjonowało przez okres wakacyjny (naprawdę to było nieocenione wsparcie!👏❤). Niestety Kids Paradise do tej pory nie udało się znaleźć stałego źródła finansowania, dlatego obecna sytuacja Centrum jest bardzo niepewna i bez pomocy finansowej miejsce zostanie zamknięte.

Co możesz zrobić?

  • Wpłać darowiznę na konto Stowarzyszenia Lepszy Świat (K. Libelta 1a/2, 61-706 Poznań), na nr konta nr 14 1030 0019 0109 8530 0044 4713 (Bank Handlowy w Warszawie S.A.) z dopiskiem: “Darowizna – wsparcie Centrum w Antakii”
  • Udostępnij informację o zbiórce, wyślij informację znajomym

Masz pytania?

Pisz bezpośrednio do Pauliny Kuntze, która od roku wspiera Kids Paradise, a od lipca przebywa w Antakii i przyglądała się pracy Centrum.